15 maja 2025 roku odbyła się uroczysta Gala Kształcenia Dualnego, będąca finałem Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę „Anioł Kształcenia Dualnego”.
Wydarzenie miało na celu uhonorowanie pracodawców szczególnie zaangażowanych w rozwój kompetencji zawodowych młodych ludzi oraz promowanie modelu kształcenia dualnego – łączącego naukę w szkole z praktyką w miejscu pracy.
Kapituła Konkursu, złożona z przedstawicieli Krajowej Izby Gospodarczej i Narodowego Forum Doradztwa Kariery przyznała nagrodę Renacie Gajos za wieloletnie przygotowania młodzieży do egzaminów fryzjerskich.




